Txhua yam koj yuav tsum paub txog 2019 txiv neej thiab poj niam Tour de Yorkshire, tuav txij hnub Thursday 2nd txog Hnub Sunday 5th May 2019. Photo: SWPix.com
Tour de Yorkshire 2019 txiv neej haiv neeg: Cov ntaub ntawv tseem ceeb
Dates: Thursday 2nd May to Sunday 5th May
Grand Depart: Doncaster
Finale: Leeds
UK TV kev pabcuam: Kev pabcuam nyob thiab tseem ceeb ntawm ITV4
Cov Poj Niam Ncig Ncig ntawm Yorkshire 2019: Cov ntaub ntawv tseem ceeb
Dates: Friday 3rd May to Saturday 4th May
Grand Depart: Barnsley
Final: Scarborough
UK TV kev pabcuam: Kev pabcuam nyob thiab tseem ceeb ntawm ITV4
Txhua cov ntsiab lus qhib los hloov
Dhia rau:
Txiv neej txoj kev ua ntu zus
Live TV qhia
Pab txiv neej thiab poj niam
Txhua yam koj yuav tsum paub txog poj niam haiv neeg
txiv neej pib npe
poj niam pib npe
Tour de Yorkshire 2019 txiv neej txoj kev: Theem-los-theem
Stage 1: Thursday 2nd May: Doncaster - Selby, 182.5km
Ib theem tiaj tiaj, lub peloton taub hau sab qaum teb tawm ntawm Doncaster ua ntej mus rau sab hnub tuaj mus rau lub nroog Beverley.
Kev sib tw yuav nce hnub nkaus xwb kev nce toj ntawm Baggsby Hill ua ntej qhov kev cia siab khiav tiav hauv Selby.
Stage 2: Friday 3rd May: Barnsley - Beadle, 132km
Theem 2 tawm Barnsley thiab tam sim ntawd mus rau sab qaum teb. Cov kev sib tw tom qab ntawd yuav taug kev mus rau Harrogate, nyob rau hauv qhov kawg ntawm lub ntiaj teb Championships xyoo no.
Thaum kawg, kev sib tw yuav sib tw mus rau Bedale rau lwm qhov kev sib tw ua tiav.
Stage 3: Hnub Saturday 4th Tsib Hlis: Bridlington - Scarborough, 135km
Stage 3 nyuaj heev. Cov kev sib tw tawm Bridlington rau kev sib tw 132km hla tsib qhov kev nce qib.
Kev sib tw yuav tsum tawg thaum lub sijhawm nws mus txog qhov kawg hauv lub nroog ntug dej hiav txwv ntawm Scarborough.
Stage 4: Hnub Sunday 5th Tsib Hlis: Halifax - Leeds, 182km
Hnub kawg ntawm kev sib tw, lub peloton lub taub hau sab qaum teb ntawm Halifax mus rau Dales lub teb chaws zoo nkauj. Climbs ntawm Park Rash thiab Greenhow Hill tuaj yeem ua pov thawj txiav txim siab rau tag nrho cov haiv neeg.
Tour de Yorkshire 2019: Nyob TV teem sijhawm
Kev hloov pauv los ntawm tus tshaj tawm xov xwm
Stage 1 - Thursday 2nd May - ITV4
txiv neej haiv neeg: 1300-1800
Highlights: 2000-2100
Stage 2 - Friday 3rd May - ITV4
poj niam haiv neeg (Stage 1): 0900-1300
txiv neej haiv neeg: 1430-1815
Highlights: 2000-2100
Stage 3 - Saturday 4th May - ITV4
poj niam haiv neeg (Stage 2): 0900-1315
txiv neej haiv neeg: 1430-1815
Highlights: 2000-2100
Stage 4 - Sunday 5th May - ITV4
txiv neej haiv neeg: 1230-1730
Highlights: 2200-2300
Tour de Yorkshire 2019: Pab Pawg
Pab pawg 19 tus txiv neej thiab 19 tus poj niam uas yuav sib tw ntawm 2019 Ncig Ncig de Yorkshire.
Txoj kab sib tw hauv cov txiv neej haiv neeg yog kev sib xyaw ntawm WorldTour thiab Pro Continental teams, uas feem ntau ua rau kev sib tw zoo siab vim cov neeg caij qis qis tawm mus rau hauv kev so kom co khoom.
Tus txiv neej lub ntiaj teb kev ncig ua si sawv cev yuav muab los ntawm Pab Pawg Ineos, Pab Pawg CCC, Katusha-Alpecin thiab Dimension Data. Raws li rau cov poj niam teb, tag nrho cov pab pawg sab saum toj yog sawv cev suav nrog Boels-Dolmans thiab Trek-Segafredo.
CCC Team | Ale Cipollini |
Team Ineos | Valcar Cylance |
Katusha-Alpecin | Boels Dolmans |
tag nrho Direct Energie | Team TIBCO |
Cofidis | Canyon-Sram |
Canyon DHB P/B Bloor Homes | Brother UK Tifosi P/B On Form |
Euskadi Basque Lub Tebchaws-Murias | Trek-Segafredo |
Team GB | CCC-LIV |
Hagens Berman Axeon | FDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope |
Madison Genesis | Hitec khoom-Brik Sports |
Roompot Charles | Movistar |
Rally UHC Cycling | Mitchelton-Scott |
Ribble Pro Cycling | Parkhotel Valkenburg |
Riwal Readynez | Kev Sib Tw |
Vital Concept-B&B Hotel | Team Sunweb |
Vitus Pro Cycling | Bigla |
Swift Carbon Cycling | Nyob |
Dimension Data | WNT-Rotor |
Team Wiggins Le Col | Team GB |
Dhia rau:
Txiv neej txoj kev ua ntu zus
Live TV qhia
Pab txiv neej thiab poj niam
Txhua yam koj yuav tsum paub txog poj niam haiv neeg
txiv neej pib npe
poj niam pib npe
Poj Niam Ncig Tebchaws ntawm Yorkshire 2019
Ncig ncig ntawm Yorkshire cov poj niam cov haiv neeg rov qab los rau nws lub xyoo thib ob uas yog kev sib tw ntau theem. Kev sib tw yuav pib hauv Barnsley hnub Friday 3rd Tsib Hlis ua ntej ua tiav hauv Scarborough rau hnub Saturday 4th Tsib Hlis.
Cov Poj Niam Ncig Ncig ntawm Yorkshire 2019: Cov ntaub ntawv tseem ceeb
Dates: Friday 3rd May to Saturday 4th May
Grand Depart: Barnsley
Final: Scarborough
UK TV kev pabcuam: Kev pabcuam nyob thiab tseem ceeb ntawm ITV4
Txhua cov ntsiab lus qhib los hloov
Poj Niam Ncig Tebchaws de Yorkshire txoj kev 2019: theem-los-theem
Stage 1: Friday 3rd May: Barnsley - Bedale, 132km
Stage 2: Friday 4th May: Scarborough - Bridlington, 132km
Tour de Yorkshire 2019: Pib cov npe
Txoj Kev Ncig Saib Menyuam Yaus ntawm Yorkshire pib daim ntawv teev npe
Canyon DHB P/B Bloor Homes
Rory Townsend
Thomas Stewart
Rob-Jon McCarthy
YDaniel Pearson
Max Steadman
Andy Tennant
Oliver Wood
CCC Team
Greg van Avermaet
Guillaume Van Keirsbulck
Pawel Bernas
Allesandro De Marchi
Serge Pauwels
YMichael Schar
Nathan Van Hooydonck
Cofidis
Stephane Rossetto
Loic Chetout
Filippo Fortin
Jesper Handes
Victor Lafay
Emmanuel Morin
Anthony Perez
Dimension Data
Rasmus Tiller
Mark Cavendish
Nic Dlamini
Bernie Eisel
YMark Renshaw
Tom-Jelte Slagter
Euskadi Basque Lub Tebchaws-Murias
YMikel Aristi
Aritz Bagues
YCyril Barther
YJulen Irizar
YJuan Antonio Lopez-Cozar
Sergio Rodriguez
Sergio Samitier
Hagens Berman Axeon
YMikkel Berg
Andre Carvalho
Ian Garrison
Sean Quinn
YMichael Rice
Kevin Vermaerke
Maikel Zijaard
Katusha-Alpecin
Jens Debusschere
Jenthe Biermans
Steff Cras
Matteo Fabbro
Nathan Haas
Harry Tanfield
Rick Zabel
Madison Genesis
Connor Swift
Ian Bibby
YMichael Cuming
Matthew Holmes
YJonathan McEvoy
Erick Rowsell
YJoey Walker
Roompot Charles
Maurits Lammertink
Jesper Asselman
Hub Duijn
Senne Leysen
Nick van der Lijke
Boy Van Poppel
Jan-Willem van Schip
Rally UHC Cycling
Robin Carpenter
Adam de Vos
Colin Joyce
Ryan Anderson
Ty Magner
John Murphy
Svein Tuft
Ribble Pro Cycling
Gruffudd Lewis
John Archibald
Daniel Bigham
Alex D alton
Zeb Kyffin
Alex Luhrs
Mark Stewart
Riwal Readynez
Alexander Kamo
YLucas Eriksson
Sindre Lunke
Kim Magnusson
Andreas Stokbro
Torkil Veyhe
Emil Vinjebo
Swift Carbon Cycling
YJames Shaw
Stephen Bradbury
Ed Laverack
Isaac Mundy
Jacob Scott
Peter Williams
George Wood
Team GB
Dan McLay
Jim Brown
Sean Flynn
Ethan Hayter
Joe Nally
Tidball
Ben Turner
Team Ineos
Chris Froome
Leonardo Basso
Owain Doull
Eddie Dunbar
Michal Golas
Chris Lawless
Ian Stannard
Team Wiggins Le Col
Tom Pidcock
Mark Christian
Gabriel Cullaigh
Corentin Navarro
James Fouche
Samuel Jenner
Robert Scott
tag nrho Direct Energie
Jonathan Hivert
Lillian Calmejane
Fabien Grellier
Axel Journiaux
Bryan Nauleau
Paul Ourselin
Angelo Tulik
Vital Concept-B&B Hotel
Kevin Reza
Pierre Rolland
YYohann Bagot
Arnaud Courteille
Kris Boeckmans
Quentin Pacher
YJonas van Genechten
Vitus Pro Cycling
Scott Thwaites
Graham Briggs
Adam Kenway
YDylan Kerfoot-Robson
Chris Latham
YMichael Mottram
Alistair Slater
Cov Poj Niam Ncig Ncig ntawm Yorkshire pib daim ntawv teev npe
Ale Cipollini
Chloe Hosking
Romy Kasper
Soraya Paladin
Anna Trevisi
Marjolein Van't Geloof
Eri Yonamine
Bigla
Cecille Urrrrup Ludwig
Marthina Alzini Elizabeth Banks
Julie Leth
Maria Sperotto
Sophie Wright
Boels-Dolmans
Anna van der Breggen
Chantal Blaak
Eva Buurman
Jolien D'Hoore
Amalie Dideriksen
Amy Pieters
Brother UK Tifosi P/B On Form
Anna Henderson
Leah Dixon
Rebecca Durrell
YJessica Finney
Gabriella Shaw
Emily Wadsworth
Canyon-Sram
Alice Barnes
Hannah Barnes
Tanja Erath
Pauline Ferrand-Prevot
Ella Harris
Christa Riffel
CCC-LIV
Marianne Vos
Valerie Demey
Jeanne Korevaar
Riejanna Markus
Ashleigh Moolman
Pauliena Rooijakkers
Nyob
Abby-Mae Parkinson
Elinor Barker
Megan Barker
Anna Christian
Eleanor Dickinson
Elizabeth Holden
FDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope
Shara Gillow
YEugenie Duval
Emilia Fahlin
Victorie Guilman
Lauren Kitchen
Greta Richioud
Hitec khoom-Brik Sports
YLucy Garner
Grace Garner
Ingvild Gaskjenn
Vita Heine
Ingrid Lorvik
Nyob zoo ib tsoom niam txiv kwv tij neej tsas sawv daws.
Movistar
Mavi Garcia
Roxanne Fournier
Lorena Llamas
Eider Merino
Lourdes Oyarbide
Alba Teruel
Mitchelton-Scott
Annemiek Van Vleuten
Gracie Elvin
YLucy Kennedy
Sarah Roy
YAmanda Spratt
Moniek Tenniglo
Parkhotel Valkenburg
Lorena Wiebes
Nina Buysman
Sophie De Boer
Roxanne Knetemann
Demi Vollering
Kev Sib Tw
Sarah Storey
Elynor Backstedt
Monica Dew
Nyob zoo ib tsoom niam txiv kwv tij neej tsas sawv daws.
Amy Monkhouse
Kelly Murphy
Team Sunweb
Liane Lippert
Susanne Andersen
Pernille Mathiesen
Pfeiffer Georgie
Juliette Labous
YJulia Soek
Team GB
Rhona Callander
Dani Christmas
Anna Docherty
Lauren Dolan
Nicola Juniper
Jessica Roberts
Team Tibco
Alison Jackson
Brodie Champan
Nina Kessler
Shannon Malseed
Rozanne Slik
Lauren Stephens
Trek-Segafredo
Lizzie Deignan
Audrey Cordon-Ragot
Elisa Longo Borghini
Letizia Paternoster
Tayler Wiles
Ruth Winder
Valcar Cylance
Martha Cavalli
Alice Arzuffi
Elisa Balsamo
Maria Conafalonieri
Chira Consonni
Ilaria Sanguinetti
WNT-Rotor
YErica Magnaldi
Lisa Brenauer
Kathrin Hammes
Ane Santesteban
Lea Lin Teutenberg
Lara Vieceli